Курс валют:

1 у.о. = 1 долар
1 долар = 28.0 грн.
Уточнюється при замовленні

Дослідження часу охолодження інкубатора

Вдалий збіг обставин і наявність приладів для одночасного вимірювання зниження температури, дозволило нам написати такий цікавий звіт

Маленький інкубатор з стабільними параметрами PX10P

Вдала модель з стабільною температурою, регульованою вологістю від компанії R-Com. Новий вид повороту яєць, показав свою еффективність.

Модуль зволожування

Інкубатор Rcom-mini

Rcom mini з вбудованим овоскопом дозволяє спостерігати процес розвитку пташеняти і виробляти фото / відео фіксацію на комп'ютері або фотоапараті

Огляд нової моделі овоскопа Rcom

R-Com припинив випуск моделі RC100 і пропонує до поставки нову модель овоскопа в компактному металевому корпусі.

Порівняння оригінальних і не оригінальних компонентів

Провели ремонт інкубатора Rcom 20 USB після 3-х років роботи. Під час ремонту не змогли замінити поламану деталь на оригінальну і виконали заміну на китайський аналог.

Корейські автоматичні інкубатори, види, моделі, опції

Тут Ви наочно можете порівняти інкубатори Rcom і обрати модель, яка найбільше відповідає Вашим вимогам.

Режими інкубування яйця домашньої птиці

Розглянемо режими інкубування яйця домашньої птиці. Надамо файл для зручності обліку температур та результатів овоскопування яйця, позначимо особливості інкубування яйця в автоматичних корейських інкубаторах Rcom від офіційного дилера в Україні.

Відмінності інкубаторів Maru 380 (1000) після 2012 і до 2011 років випуску

Інкубатор Maru 380 (1000), показавши хороший коефіцієнт виходу пташенят з яєць, володіє певними недоліками, які були враховані виробником у нових модифікаціях даної моделі.

Джерело безперебійного живлення та автоматичний інкубатор King Suro 20 (компанії Rcom)

Детальна інструкція підключення комп’ютерного джерела безперебійного живлення до інкубатора Suro King. Все перевірено на практиці, що підтверджено фотозвітом.

Термометр-Гігрометр від компанії Rcom

Digi log 2 від компанії Rcom дозволяє робити перевірку термометр/гігрометр інкубаторів, фіксувати мінімальні оба максимальні показники температур

Зміна ваги яйця під час інкубації. Статистичні можливості Rcom20 USB, Rcom50 USB

R-com 20 USB – оптимальний вибір для експериментального виводу рідкісних порід птиці, для підбору оптимальних параметрів інкубування яйця малодослідженої птиці. При цьому Rcom20 USB зберігає в собі всю зручність серії Pro корейських інкубаторів R-com.

Інкубатор King Suro 20

Особливості роботи, переваги, недоліки автоматичного інкубатора корейського виробництва компанії R-Com Инкубатор King Suro 20 R-Com: модель King Suro 20. Розглянемо роботу його складових частин. Звернемо увагу на нюанси при інкубуванні яєць.

Зберігання яйця перед інкубацією

Розглянемо вплив зберігання яєць до інкубації, необхідність повороту яйця під час зберігання. Оптимальна кількість днів зберігання яєць. А також ймовірність завмирання розвитку ембріону за днями інкубації.

Стабільність температури в різних точках інкубаторів

Обираючи постачальника інкубаторів та можливості представляти цього виробника в Україні, наші фахівці зробили певну роботу, результатами якої ми хочемо з Вами поділитися